Понеділок, 30.03.2020, 10:29Вітаю Вас Гість | RSS
Рокитнянський комунальний заклад ЗСО №4
Вітаємо на сайті Рокитнянського комунального закладу загальної середньої освіти №4 Рокитнянської районної ради Київської області
Академія Відділ освіти Рокитнянський методкабінет ЗНО Інститут інноваційних технологій Педагогічна преса Освітній портал Шкільний світ

Житньогірський КЗЗСО

Запрудянський КЗЗСО

Насташський КЗЗСО

Ольшаницький КЗЗСО

Острівський КЗЗСО

Рокитнянський районний ліцей-МАН

Рокитнянський КЗЗСО №1

Рокитнянський КЗЗСО №2

Рокитнянський КЗЗСО №3

Рокитнянський КЗЗСО №5

Синявський опорний КЗЗСО

Телешівський КЗЗСО
Хто завітав до нас?
Всего ответов: 283

Досягнення учнів


 

Рейтинг участі учнів

у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН

 

Роки

Місце

Учень

Номінація

Вчитель

І етап

ІІ етап

1999-2000

1

Учасник

Мітлицька Інна

Англійська мова

Семенюта О.М.

3

 

Лісняк Інна

Українська мова

Сатир Г.М.

2000-2001

3

 

Липовий Сергій

Фізика

Морус А.М.

2002-2003

1

Учасник

Мітлицька Інна

Історія

Кононець В.М.

2

 

Сова Таїса

Українська мова

Тимощук О.М.

2003-2004

1

Учасник

Безпалько Ігор

Географія

Безпалько Г.І.

2

 

Чайківська Тетяна

Біологія

Мойса К.П.

2

 

Ковінька Олена

Українська мова

Сатир Г.М.

2004-2005

1

Учасник

Семенюта Євгеній

Англійська мова

Семенюта О.М.

2

 

Костина Сергій

Хімія

Писанко Т.В.

2

 

Киричок Катерина

Математика

Поліщук А.М.

3

 

Безпалько Ігор

Географія

Безпалько Г.І.

2006-2007

2

 

Сова Ярослава

Біологія

Мойса К.П.

2007-2008

2

 

Іванченко Антоніна

Українська л-ра

Тимощук О.М.

2

 

Пархоменко Юрій

Географія

Безпалько Г.І.

2008-2009

3

 

Скотніцька Інна

Фізика

Морус А.М.

2

 

Черкасов Олександр

Українська л-ра

Тимощук О.М.

2

 

Писанко Богдан

Хімія

Писанко Т.В.

2

 

Кривобок Яна

Правознавство

Кононець В.М.

2009-2010

1

Учасник

Черкасов Олександр

Математика

Поліщук А.М.

1

Учасник

Домніцький Богдан

Біологія

Мойса К.П.

2

 

Жлуктенко Ольга

Українська л-ра

Пархоменко О.М.

2010-2011

1

Учасник

Коваль Аліна

Географія

Безпалько Г.І.

1

Учасник

Кузняк Тетяна

Світова л-ра

Мітлицька І.В.

2

 

Мельнікова Анастасія

Англійська мова

Боціон О.В.

2011-2012

1

Учасник

Кузняк Тетяна

Світова л-ра

Мітлицька І.В.

3

 

Осадча Ілона

Українська мова

Авраменко А.О.

2

 

Теліуз Галина

Історія

Мазур Л.О.

3

 

Пустова Світлана

Художня кул-ра

Сова Ю.В.

2012-2013

2

 

Кузняк Тетяна

Українська л-ра

Авраменко А.О.

2

 

Мельнікова Анастасія

Історія

Кибенко Р.М.

2

 

Коваль Аліна

Біологія

Згерський О.Ю.

2013-2014

3

 

Харченко Тетяна

Історія України

Лісняк І.О.

2

 

Заруба Анастасія

Художня культура

Сова Ю.В.

2014-2015

2

 

Писанко Руслан

Біологія

Згерський О.Ю.

2016-2017

1

Учасник

Гавлиленко Іван

   Інформатика

Гончарук Л.В.

2

 

Черкасов Богдан

Українська л-ра

Пархоменко О.М.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
смт. Рокитне 
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031